МФК "Прикарпаття" вдома програли краматорському "Авангарду". ФОТО

Спорт 20:51, 03.08, 2018

Сьогодні, 3 серпня, ФК “Прикарпаття” зіграли другий домашній матч і вже третій матч у Першій лізі. Суперниками стала команда “Авангард” з Краматорська.

Про результат гри повідомив міський голова Руслан Марцінків на сторінці у соцмережі facebook.

Нагадаємо, що перший домашній матч на стадіоні “Рух” “Прикарпаття” програло. Із рахунком 1:0 виграв одеський клуб “Балкани”.

Другу гру, яку франківські футболісти провели на виїзді у смт Петрове, виграли. Наші футболісти обійшли команду з Кіровоградщини "Інгулець". Матч закінчився із рахунком 0:1.

"Сьогодні на останніх хвилинах першого тайму "Авангард" забив гол і вже до кінця гри, на жаль, наші хлопці не змогли зрівняти рахунок чи випередити суперника. 0:1 – на користь Краматорська.
Попри все вболівальники палко підтримували команду нашого краю. А на 90-й хвилині увесь стадіон виконав стоячи гімн України. Зі своєю командою ми до кінця! Підтримка – важлива", – написав Руслан Марцінків.