fbpx

Міліцейські експерти розповіли студентам, як розкривати злочини

Суспільство 17:42, 12.05, 2015

Працівники Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Івано-Франківській області провели екскурсію для студентів третього курсу Прикарпатського юридичного інституту Національного університету "Одеської юридичної академії".

Екскурсія в НДЕКЦ розпочалася з ознайомчої профорієнтаційної бесіди. Спілкувався зі студентами т.в.о. начальника НДЕКЦ при УМВС в області підполковник міліції Віталій Харевич. Він розповів студентам, що експерти першими працюють на місці події, зібрані ними докази допомагають у встановленні осіб злочинців і формують основу доказової бази, на підставі якої підозрюваним пред’являють звинувачення, передає КУРС з посиланням на прес-службу УМВС в Івано-Франківській області.

Студенти побували у відділі спеціальних видів експертизи. Тут спеціалісти відділу розповіли про групи крові та її дослідження, а також про роботу з технічною апаратурою, за допомогою якої отримують миттєві результати дослідження відбитків пальців, тобто все відбувається у межах реального часу. За допомогою різних світлофільтрів ультрафіолетових та інфрачервоних променів фахівці цього відділу проводять почеркознавчі експертизи, де встановлюють виконавців рукописів.

Фахівці служби також беруть участь у розробці техніко-криміналістичних засобів та забезпечують їхнє використання на практиці, проводять науково-дослідну роботу та впроваджують її результати в судово-експертну діяльність. Експерти допомагають виявляти та розкривати злочини і правопорушення за допомогою експертно-криміналістичних засобів.

Студенти відвідали кілька відділів, зокрема техніко-криміналістичного забезпечення, криміналістичної експертизи та обліків, спеціальних видів експертизи, інженерно-технічної, економічної та товарознавчої експертизи, вибухотехнічних та пожежотехнічних експертиз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: