fbpx

Міліціонери граються зі школярами в "Дослідників"

Суспільство 08:40, 10.02, 2015

Працівники кримінальної міліції у справах дітей Івано-Франківського міського відділу МВС проводять заняття з дітьми за програмою "Дослідники" в загальноосвітніх школах міста.

Програма реалізується спільно з організацією ПЛАСТ в рамках "Проекту реформування кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні", пише на своїй сторінці у Фейсбук начальник Департаменту у справах дітей УМВС в області Алла Лемчак.

"Дослідники – програма для школярів з вивчення основ правоохоронної діяльності і скаутингу з метою сприяння кращій взаємодії працівників міліції і населення. Зазначена програма впроваджується у місті Івано-Франківську обласним Управлінням МВС України за участю міського осередку Національної скаутської організації Пласт в рамках "Проекту реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні", – пише Алла Лемчак. 

Ця ініціатива, за її словами, є частиною моделі співпраці кримінальної міліції у справах дітей з навчальними закладами, яка передбачає не тільки інформаційно-профілактичну роботу зі школярами, а й більш тісну співпрацю працівників КМСД з адміністраціями навчальних закладів, представниками батьківських комітетів щодо реагування на інциденти й проведення цілеспрямованої виховної роботи з підлітками, залучення їх до суспільно корисних заходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: