fbpx

Міліціонери ліквідували підпільні гральні заклади в Івано-Франківську та Богородчанах

Суспільство 16:31, 29.10, 2014

Упродовж двох днів оперативники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в області спільно із громадськими активістами виявили та припинили функціонування закладів, де надавались послуги у сфері грального бізнесу.

Оперативники навідались до ігрових залів у Івано-Франківську та Богородчанах у той момент, коли там відбувались азартні ігри. У підпільних закладах правоохоронці вилучили 56 одиниць грального обладнання, готівку, здобуту злочинним шляхом, та інші речові докази. Наразі міліціонери встановлюють розмір ставок, виграшів і загальний оборот закладу. Водночас з'ясовують роль усіх учасників, котрі причетні до організації та зайняття гральним бізнесом, а це і організатори, і адміністратори, і касири, повідомляє КУРС з посиланням на УМВС в Івано-Франківській області.

За цими фактами забороненої діяльності слідчими підрозділами розслідуються кримінальні провадження згідно з ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом). Крім конфіскації майна, винуватцям також загрожують значні штрафні санкції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: