fbpx

Міліція озвучила версії підпалу автомобіля голови Громадської ради при УМВС в області

Суспільство 15:30, 01.11, 2014

Прикарпатська міліція пропрацьовує кілька версій підпалу автомобіля голови Громадської ради при УМВС в області Віталія Чорненького, який був скоєний 31 жовтня.

Про це сьогодні на прес-конференції розповів начальник УМВС в Івано-Франківській області Микола Семенишин, передає Типовий Франківськ.

"На сьогоднішній день порушене кримінальне провадження, висунуто декілька версій щодо розкриття цього злочину. Перша – пов’язана з журналістською діяльністю і активною громадською позицією Чорненького, друга – з хуліганських мотивів, третя – на грунті неприязних стосунків та четверта версія – підпал могли скоїти ті люди, які були раніше судимі за такі злочини", – зазначив очільник прикарпатської міліції.

За словами Семенишина, на жаль, і досі залишаються нерозкритими попередні підпали авомобілів громадських активістів, що були організовані в першій половині цього року.

Сам же потерпілий вважає, що основною причиною підпалу його автомобіля є його активна громадська позиція.

"Як на мене, багатьом силам як в місті Івано-Франківську, так і в області не подобається моя особиста позиція та позиція Громадської ради при УМВС щодо того, що робить керівництво по очищенню міста та області від криміналітету. Я пов'язую цей злочин лише з цим. Можливо, той, хто вчинив підпал, думав, що він розсварить Громадську раду із керівництвом прикарпатської міліції. Цього не буде. Ми і далі будемо працювати пліч-о-пліч", – заявив голова Громадської ради при УМВС в області Віталій Чорненький.

Правоохоронці сподіваються, що до розкриття злочинів з підпалами долучиться й громадськість.

"Якщо будуть вичерпані всі версії, то ми оголосимо певну винагороду, щоб стимулювати тих громадян, які готові надати достовірну інформацію відносно осіб, які можуть бути причетні до скоєння серійних підпалів", – додав очільник прикарпатської міліції Микола Семенишин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: