fbpx

Міліція розслідує випадок пошкодження білбордів кандидата на посаду міського голови Коломиї

Суспільство 18:10, 11.10, 2015

Працівники Коломийської міської міліції кваліфікували випадок як "хуліганство".

Сьогодні у місті Коломиї, що на Івано-Франківщині, зафіксований факт пошкодження фарбою агітаційних матеріалів кандидата на посаду міського голови Коломиї Любомира Глушкова. Невідомі пошкодили фарбою агітаційні матеріали, які розміщені на зовнішніх носіях реклами. Цей факт виявили працівники Коломийської міліції і по ньому проводиться перевірка, повідомив керівник обласної ОПОРИ Іван Маруняк.

Начальник Коломийського МВ УМВС Остап Білейчук у коментарі для ОПОРИ розповів: "Сьогодні близько сьомої години ранку були виявлені пошкоджені агітаційні матеріали кандидата на посаду міського голови. Зареєстровані ці матеріали у журналі Єдиного обліку, і зараз ведеться перевірка та встановлюються особи, причетні до цього порушення".

За його словами, це правопорушення передбачає адміністративну відповідальність для осіб, які його вчинили.

У випадку встановлення осіб, які пошкодили агітаційні матеріали, постраждала сторона зможе звернутися до суду з позовом про відшкодування збитків. 

"Ці особи понесуть покарання згідно з адміністративним кодексом, стаття 173 – дрібне хуліганство. Якщо будуть встановлені особи, які це зробили, можна буде подати в суд для відшкодування моральних і матеріальних збитків", – прокоментував Остап Білейчук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: