fbpx

Мінекології підтримало клопотання активістів про створення заказника на річках Білий Черемош та Черемош

Суспільство 17:36, 02.07, 2015

Міністерство екології та природних ресурсів України підтримало клопотання активістів природоохоронних організацій та науковців НАН України про створення заказника на річках Білий Черемош та Черемош та направило його до департаменту екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Петро Тєстов.

"Створення заказника дозволить остаточно вирішити проблему малих ГЕС на Черемоші з притоками – ніяких ГЕС з трубами та греблями на них будувати більше не будуть", – пише Тєстов.

Тепер Департамент екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА повинен зібрати всі необхідні погодження у землекористувачів та підготувати проект рішення про створення заказника для Івано-Франківської облради.

"Я дуже сподіваюсь, що представники місцевих громад Верховинщини та Косівщини допоможуть чиновникам з Івано-Франківська зробити це якнайшвидше і будуть слідкувати за тим, аби робота над створенням заказника не відкладалась "в довгий ящик". Аби уникнути непорозумінь – відразу звертаю увагу, що створення заказника жодним чином не забороняє водний туризм та любительське рибальство. Заборонено буде будувати ГЕСи, засмічувати річку та її береги різними відходами та сміттям та інші дії, які призводять до погіршення стану річки", – написав Петро Тєстов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: