fbpx

Мінінфраструктури просить українців фотографувати ями на дорогах

Суспільство 19:14, 01.05, 2015

Міністерство інфраструктури України просить українців повідомляти про неналежне відношення до виконання ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства на сторінці в Facebook.

У Мінінфраструктури нагадали, що цього року на ямковий ремонт доріг виділено 1,35 млрд гривень.

“Ми хочемо, щоб ці кошти були використані максимально ефективно. Тож задля уникнення халатного ставлення відповідних служб та посилення контролю за виконанням робіт з ямкового ремонту Міністерство інфраструктури запрошує кожного з вас до співпраці”, – йдеться у повідомленні.

“Зважаючи на вашу небайдужість та постійний інтерес до ефективності роботи Міністерства пропонуємо вам, як платникам податків, виступити додатковою ланкою контролю та повідомляти нам про неналежне відношення до виконання ремонтних робіт з ліквідації ямковості на дорогах України державного і місцевого значення”, – повідомляє Мінінфраструктури.

У повідомленні зазначається, що мова йде саме про траси та автодороги, які проходять поза населеними пунктами.

Також повідомляється, що порушенням технології можна вважати ремонт доріг без огородження місць виконання робіт та попередження водіїв, виконання ремонтних робіт в дощову погоду, тощо.

“На місці виконання робіт має бути інженерно-технічний працівник, який повинен мати технологічну карту виконання робіт або будь-який інший документ, що регламентує робочі операції, умови та порядок їх виконання, основні показники контролю операцій та результату роботи”, – йдеться у повідомленні міністерства.

“Фотографуйте та відправляйте нам координати з місця ремонту на електронну адресу: [email protected]”, – закликають у Мінінфраструктури.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: