fbpx

Міноборони не дає дозвіл на закупівлю квартири для сім’ї загиблого в АТО франківця Юрія Барана

Суспільство 10:49, 28.10, 2014

У Франківську вісім сімей військовослужбовців загиблих в АТО отримають квартири. На придбання ще одної не дає дозвіл Міністерство оборони.

Зокрема, Міноборони не відповідає на запити щодо закупівлі квартири  для сім’ї начальнику штабу 5-го батальйону територіальної оборони “Прикарпаття” Юрія Барана.

“Був запит не лише від облдержадміністрації, а й від сесії обласної ради щодо надання дозволу на закупівлю цієї квартири. До сьогоднішнього дня Міноборони не дало відповіді, – повідомив перший заступник міського голови Івано-Франківська Зіновій Фітель. – На всі дев’ять квартир виділені кошти. Квартири закупить виконком Івано-Франківської міської ради”.

За його словами, квартири будуть закуплені у районі “Калинова Слобода” в Івано-Франківську в забудовника “Ярковиця”.

Перший заступник міського голови повідомив, що кілька фірм зобов’язалися надати допомогу в облаштуванні квартир. Зокрема: ПП “Галкоимбуд”, будівельна компанія “Ярковиця”, ТзОВ “Житлобуд”, ТзОВ МЖК “Експрес-24”, будівельна компанія “Вамбуд”, ПП “Фелюк” та ПП “Лєпєнін”.

Як писав КУРС, на закупівлю квартир для сімей військовозовязиних, які загинули в АТО Івано-Франківськ отримав 2,8 млн. гривень. Вартість одного квадратного метра становить 6168 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: