fbpx

Міносвіти цьогоріч скоротило вступну кампанію до вишів

Суспільство 21:24, 19.02, 2016

У 2016 році вона триватиме з 11 до 27 липня.

Міністерство освіти і науки України скоротило тривалість вступної кампаніі і визначило терміни з 11 до 27 липня. Про це на брифінгу заявила перший заступник міністра освіти та науки Інна Совсун, передає "Укрінформ".

"У нас трохи коротший термін вступної кампанії. Немає сенсу місяць тримати приймальні комісії, коли посередині вступної кампанії абітурієнти фактично не йдуть туди", – сказала Совсун.

На її думку, це не повинно призвести до появи черг у приймальній комісії, адже останніми роками через демографічну кризу зменшилася кількість випускників. Крім того, як зазначила Совсун, очікується, що абітурієнти будуть подавати більше заяв в електронному вигляді.

"Більше третини заяв минулого року було подано в електронному вигляді", – додала урядовець.

Для тих абітурієнтів, які вступають на спеціальності, де передбачено проведення співбесіди або проведення творчих конкурсів, прийом документів триватиме до 20 липня.

Зарахування на місця державного замовлення буде здійснюватися до 6 серпня.

Заступник міністра зазначила, що цього року при зарахуванні на бюджет також діє система пріоритетності, коли абітурієнт самостійно визначає пріоритетність кожної з 15 заяв до ВНЗ. За її словами, цьогоріч буде збільшено кількість вишів, куди можна буде подати вступні заяви, але обмежується кількість спеціальностей, які може вибрати абітурієнт.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: