fbpx

Міська робоча група Івано-Франківська координує допомогу переселенцям

Суспільство 16:51, 10.08, 2014

На Сході Україні триває антитерористична операція. До усіх міст України, в тому числі й до Івано-Франківська, прибувають мешканці південно-східних регіонів, які потрапили в складні життєві обставини, потерпіли від дій терористів та потребують захисту, підтримки і допомоги.

Директор департаменту соціальної політики Олександра Заклинська розповіла, що в Івано-Франківську працює міська робоча група, яка координує всі питання щодо надання переселенцям допомоги у реєстрації, поновленні документів, поселенні, призначенні соціальних виплат, а також медичної, освітньої допомоги та соціального супроводу.

"З 15 березня по 01 серпня в місті були поселені понад 600 чоловік, в тому числі і діти. Основним пунктом поселення в місті є комунальне підприємство "Бандерштадт”. Ми тісно співпрацюємо з регіональним штабом з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Постійно оновлюється інформація щодо можливості прийняття переселенців. Люди звертаються до нас за соціальною допомогою, виплатою пенсій, допомог, встановленням статусів. Є багато проблемних питань, але робота триває”, – наголошує Олександра Заклинська.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: