fbpx

Міська стоматологічна поліклініка Івано-Франківська відзначає 35-ліття

Суспільство 12:34, 15.07, 2014

Цього року Івано-Франківська міська стоматологічна поліклініка, розташована на вул. Незалежності, відзначає 35 років із часу заснування. Цей заклад обслуговує понад 100 000 населення, адже протягом лише одного дня до працівників поліклініки звертаються за медичною допомогою понад 250 як івано-франківців, так і гостей міста.

Міська стоматологічна поліклініка є лікувально-профілактичним закладом, діяльність якого спрямована на профілактику стоматологічних захворювань, своєчасне виявлення і лікування хворих із захворюваннями щелепно-лицевої ділянки, надає стоматологічну допомогу населенню м. Івано-Франківська, с. Крихівці, с. Хриплин.

Працюють у поліклініці три відділення: стоматологічне відділення №1, стоматологічне відділення №2, ортопедичне відділення, які надають терапевтичну, хірургічну, ортопедичну та невідкладну стоматологічну допомогу.

У міській стоматологічній поліклініці функціонують десять дільниць: при професійно-технічних училищах №1, 3, 5, при Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника, міському військкоматі, при дитячій поліклініці, при ЖК №2, 3, при МП №1, 3.

Особливість міської стоматологічної поліклініки і в тому, що саме тут працює єдиний в області цілодобовий черговий кабінет. Він призначений для надання невідкладної стоматологічної медичної допомоги, адже в основному пацієнти звертаються сюди з гострим больовим симптомом. Цілодобовий черговий кабінет працює без перерви і без вихідних.

Також, для забезпечення ефективного надання медичних послуг, у поліклініці працює реєстратура. Тут проводиться запис пацієнтів до лікарів, наявна інформація про графіки роботи та чергування персоналу, організовано видачу та збереження амбулаторних карт пацієнтів.

«Серед особливих послуг поліклініки – обслуговування пацієнтів на дому. Дуже часто мешканці міста телефонують до реєстратури, викликаючи лікаря до лежачих хворих, чи до таких, які через фізичний стан не можуть прийти до поліклініки. В таких випадках лікар з медсестрою виїжджають на дім і всі види стоматологічної допомоги надають на дому. Міська стоматологічна поліклініка Івано-Франківська надає також послуги по зубному протезуванню ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Пільгові категорії населення тут обслуговують безкоштовно, а також всі ветерани, учасники війни і прирівняні до них категорії отримують стоматологічну медичну допомогу одразу, позачергово», – наголошує головний лікар міської стоматологічної поліклініки Михайло Семенів.

За його словами, у поліклініці працює 195 працівників, з них 74 – висококваліфіковані лікарі. Поліклініка тісно співпрацює з викладачами Івано-Франківського державного медичного університету, тут надаються консультативні послуги професорсько-викладацького складу.

На базі поліклініки постійно впроваджуються нові технології, працівники є учасниками різноманітних навчальних та наукових Всеукраїнських та світових програм.

У поліклініці діє госпрозрахункове терапевтичне стоматологічне відділення, в якому впроваджуються новітні технології лікування, профілактики і реставрації зубів, усі найсучасніші методики, які існують в стоматології на сьогодні, впроваджено виготовлення естетичних зубних протезів за новітніми технологіями.

35 років діяльності – це солідна дата для медичного закладу. І можна сміливо говорити: колектив міської стоматологічної поліклініки щоденно працює над тим, щоб запровадити нові технології та допомогти кожному пацієнту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: