fbpx

Міська влада Івано-Франківська перевірить Будинок нічного перебування для безхатченків

Суспільство 09:33, 23.02, 2016

Міська влада Івано-Франківська проінспектує роботу Будинку нічного перебування на предмет співпраці з Центром зайнятості і міграційною службою.

Про це йшлося на сьогоднішній оперативній нараді у міського голови Франківська, яку проводив його перший заступник Микола Вітенко. 
 
Щодо заходів соціального захисту бездомних звітував Іван Боберський, директор Будинку нічного перебування. Він повідомив, що з початку цього року до Будинку звернулося 46 осіб. Усім видаються направлення на проходження медогляду у поліклініці №2 з метою уникнення туберкульозу.
 
Представники поліції патрулювали вулиці, щоб вивчити бездомних. Багато з них перебували у місцях позбавлення волі, з ними проводиться роз'яснювальна робота. Станом на сьогодні на обліку є 20 бездомних, які були засуджені. 
 
За весь період функціонування франківського закладу для безхатченків до нього звернулися 1555 осіб. Десятьох вдалося працевлаштувати.
 
Микола Вітенко доручив "гуманітарному" заступнику мера Олександру Левицькому проінспектувати роботу Будинку нічого перебування, чи належним чином той співпрацює з Центром зайнятості і міграційною службою.
 
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: