fbpx

Міська влада налагоджує співпрацю з організаціями, що опікуються питаннями учасників АТО

Суспільство 12:11, 15.01, 2016

Про налагодження ефективних механізмів співпраці між міською владою та представниками організацій, що опікуються питаннями учасників АТО, вчора говорив мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Про це йшлося на першій робочій нараді з представниками Центру допомоги учасникам АТО та Асоціації воїнів АТО. На зустрічі також були присутні заступники міського голови Олексій Кайда і Олександр Левицький.

У контексті наради обговорили питання забезпечення житлом воїнів чи покращення їхніх житлових умов, створення єдиного електронного реєстру усіх учасників АТО, фінансування лікування та санаторного відпочинку, семінари, присвячені лояльному ставленню громади до бійців.

Окремою проблемою нині постає соціально-психологічна реабілітація учасників АТО. У зв’язку з цим клопотаннями волонтерів та за сприяння міської влади, відведено приміщення для створення реабілітаційного центру в Івано-Франківську. За словами Руслана Марцінківа, наразі триває оцінка вартості ремонтних робіт з приведення закладу до відповідних норм. Персонал центру матиме усіх фахівців, необхідних для адаптації бійців у суспільстві.

Міський голова заявив, що подібні робочі наради з організаціями, які курують справи учасників АТО, будуть проходити регулярно. На зустрічі запрошуватимуть спеціалістів, уповноважених з проблемних питань, що виносять на обговорення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: