fbpx

Міська влада перевірила, як працюють маршрутки у вечірній час

Суспільство 16:23, 31.03, 2016

Днями міський голова Руслан Марцінків разом з начальником управління транспорту і зв’язку Олегом Ганчаком перевірив якість перевезень міськими автобусами на маршрутах 35, 34 та 28 у вечірній час. Контролювали інтервал руху, кількість одиниць транспорту, належне оформлення табличок на автобусах і зупинках та інші вимоги до здійснення перевезень.

Загалом, на маршрутах 34 та 28 було достатнє забезпечення транспортом, який курсував за належним інтервалом. Подекуди відсутні оновлені таблички, які інформують пасажирів про напрямки руху. Міський голова обговорив з пасажирами, мешканцями міста, проблемні питання щодо перевезень, впровадження маршруту 34 а, який, за пропозицією, мав би рухався за графіком до 22:30 год., інформує прес-служба МВК.

Протягом інспекції виявили необхідність нанесення нової розмітки та встановлення знаків "Пішохідний перехід" біля магазину "Велес" на вул. Вовчинецькій. Це питання буде винесено на розгляд комісії з безпеки дорожнього руху.

"Громадський транспорт в Івано-Франківську має функціонувати безперебійно. Навіть у вечірній час доби не повинно викликати труднощів потрапити до мікрорайонів і середмістя. Тому мої особисті та перевірки управління транспорту будуть продовжуватись і, сподіваюсь, принесуть очікуваний результат", – розповів Руслан Марцінків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: