понеділок, 22 жовтня

Міськрада і краєзнавчий музей домовилися поділити приміщення ратуші

Господарський суд Івано-Франківської області продовжив розгляд справи за позовом виконкому до краєзнавчого музею щодо внесення змін до договору безоплатного користування. Зокрема, третій поверх ратуші міська влада мала намір передати комунальному підприємству "Центр розвитку міста та рекреації".

На суді представник виконкому зазначив, що сторони дійшли згоди про розподіл приміщень і на наступній сесії міськрада затвердить договір безоплатного користування нежитлових приміщень з краєзнавчим музеєм. Тому просив засідання відкласти до прийняття сесійного рішення.

Відповідно до проекту рішення, міськрада передає музею нежитлові приміщення площею 1990,5 кв. м (773,5 кв. м  на першому поверсі; 790,4 кв. м – на другому поверсі, 227,2 кв. м – на третьому поверсі; 109,1 кв. м – на четвертому поверсі та 90,3 кв. м  на п’ятому поверсі будівлі).

Суддя задовольнив клопотання, а також ухвалив долучити до справи третьою стороною управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА.

Нагадаємо, активіст Юрій Козакевич звернувся до міської влади із проханням не забирати нічого в краєзнавчого музею.

Як писав КУРС, у підвалі краєзнавчого музею влада запланувала створити музей міста. Раніше у будівлі відкрили оглядовий майданчик.

КОМЕНТУВАТИ