fbpx

Міськрада Калуша виділить кошти на систему контролю за сплатою орендної плати та земельного податку

Суспільство 12:10, 27.12, 2015

На розгляд депутатів Калуської міської ради запропонують Програму створення автоматизованої системи контролю за сплатою орендної плати та земельного податку на території міста Калуша на 2016 рік.

Межі міста Калуша затверджені Постановою Верховної Ради 08.04.2005 року №2537-ІV. За матеріалами останньої інвентаризації земель, яка проводилась в 1991 році методом коректури існуючих на той час картографічних матеріалів та часткового обміру земельних ділянок, загальна площа складає 6453,5 га, йдеться у проекті рішення міської ради, інформують "Вікна".

На цей час зафіксовано 28 798 власників та користувачів земельних ділянок.

Основною метою Програми створення автоматизованої системи контролю за сплатою орендної плати та земельного податку на території міста Калуша є збільшення надходжень до бюджету міста внаслідок встановлення повного контролю за сплатою орендної плати та земельного податку.

Розробник програми – земельний відділ Калуської міської ради, співрозробник  фінансове управління.

Програма має бути реалізована впрождовж 2016 року. Її вартість складатиме 80 тис. гривень. Ці кошти передбачені на придбання ліцензійної автоматизованої системи з контролю за сплатою орендної плати та земельного податку на території міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: