fbpx

Міськрада протягнула дозвіл на розробку ДПТ на Макогона та хоче відкупитися від мешканців дитсадком

Суспільство 14:24, 20.06, 2017

Івано-Франківська міська рада надала дозвіл на розроблення детального плану території в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислової.

Міська рада дала дозвіл на розробку ДПТ для багатоквартирної житлової забудови. У рішенні також прописали, що в межах цих вулиць треба спроектувати дитячий садок.

За відповідне рішення проголосувало 30 депутатів.

Міська рада зобов’язала департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини врахувати громадські інтереси під час розроблення містобудівної документації.

Роботи з розробки ДПТ в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислової, відповідно до рішення міської ради, профінансує ТОВ "Івано-Франківська дорожня служба" та ПАТ "Івано-Франківська харчосмакова фабрика".

У рішенні не вказано, на якій площі буде розроблятися ДПТ. Представникам громадськості міський голова Руслан Марцінків слова не надав. На запитання депутатів щодо площі ДПТ мер роздратовано відповів:

"Яка площа? Це ДПТ. Йдем далі".

Втім, на засіданні депутатської комісії з питань містобудування та земельних відносин, яка відбулася напередодні сесії, йшлося про те, що ДПТ буде розроблятися на площі 0,75 га, яку ТОВ "Івано- Франківська дорожня служба" викупила з аукціону.

Нагадаємо, 26 квітня минулого року міська рада Івано-Франківська дала дозвіл ТОВ "Івано-Франківська дорожня служба" на складання проектів землеустрою для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків на ділянці площею 1,5395 га по вул. Макогона, 23-А. Підставою для прийняття такого рішення стало те, що "Івано-Франківська дорожня служба" викупила на аукціоні нерухоме майно на цій території. Однак, як писав КУРС, орендована підприємством земельна ділянка займає лише 0,7527 га з 1,5395 га, яка йому відводиться. ТОВ "Івано-Франківська дорожня служба" купила нежитлові будівлі загальною площею 1461,3 кв. м за 6,036 млн гривень (5 млн гривень без ПДВ).

Відтак, 8 липня під крики "Ганьба!" і "Банда" міська рада затвердила детальний план території в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова в Івано-Франківську, де планували збудувати 33 багатоповерхівки на площі 3,4792 га.

24 листопада Івано-Франківський окружний адміністративний суд скасував рішення Івано-Франківської міської ради про затвердження цього детального плану території. Цю постанову підтвердив і Львівський апеляційний адміністративний суд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: