fbpx

Міськвиконком легалізував торгівлю окулярами в середмісті Франківська

Суспільство 14:55, 15.07, 2015

Торгувати окулярами дозволили шістьом підприємцям.

Як повідомляв КУРС, на попередньому засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради розглянули питання про погодження місць розташування дрібнороздрібної торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території міста в 2015 році. Підприємці, які мають торгові точки у середмісті Івано-Франківська, звернулися до міськвиконкому за дозволом залишити їх у центрі міста. Тоді консенсусу у цьому питанні не дійшли.

Представники спеціальної комісії, до якої увійшли працівники управління торгівлі та департаменту архітектури та містобудування, провели інспекцію проблемних торгових точок. Про це повідомив начальник управління торгівлі Олег Ганчак.

В нинішньому рішенні йдеться про те, щоб дозволити торгівлю сонцезахисними окулярами шістьом суб’єктам господарювання у центральній частині міста, зокрема на вулицях Старозамковій, Шпитальній, Дністровській та Галицькій.

Кожен із підприємців повинен сплатити згідно з положенням "Про дрібнороздрібну торгівлю та надання послуг у сфері розваг на території м. Івано-Франківськ" по 1580 гривень за один лоток.

9 членів виконкому підтримали рішення, 1 утримався. 

Зазначимо, у рішенні також йшлося про надання дозволу одному продавцю морозива на вулиці Незалежності, 83. Його члени виконкому не підтримали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: