fbpx

Міськвиконком вирішив не затверджувати тарифи на паркування навколо ратуші

Суспільство 14:33, 15.07, 2015

Міський виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради розглянув питання тарифів у паркувальній зоні навколо ратуші.

У місті передбачається створити дві паркувальні зони, але поки що мова йде про центральну частину. За в'їзд у паркувальну зону водіям доведеться заплатити 4,50 грн та за час від 1 до 4 годин перебування по 3 грн. Кожна наступна година вартуватиме 1,50 грн. Денний абонемент обійдеться в 230 грн, а місячний – 297 грн.

Не всі члени виконкому підтримали це рішення. На їхнє переконання, громадські слухання відбулись у надто вузькому колі, а громадськість міста буде вкрай незадоволена прийнятими рішеннями. Член виконкому Вадим Войтик висловився, що потрібно обмежити в’їзд транспорту у центр міста. Для цього потрібно встановити автоматичні паркомати. На його думку, без цього запропонована система паркування у цій частині міста не виконуватиме своєї місії.

Він запропонував відкласти розгляд питання і сподівається вирішити його до кінця року. Враховуючи нововведення в законодавстві, міськвиконком проголосував за те, щоб більш детально ознайомитись із ними.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: