fbpx

Міський голова Франківська нагородив волонтерів. ФОТО

Суспільство 13:17, 10.12, 2015

Сьогодні Руслан Марцінків відповідно до розпорядження міського голови відзначив подяками волонтерів міста. Урочистість відбулась з нагоди Міжнародного дня волонтера, який припадає на 5 грудня.

"Цей день є особливим для України. Тисячі добровольців стали на захист своєї Вітчизни у вирішальний для неї час. І мова йде не лише про військових, чий внесок у антитерористичну операцію неможливо переоцінити, але й про волонтерів. Якби не Ви, то наші збройні сили і наші вояки не відчували б тієї допомоги", – зазначив Руслан Марцінків.

У міському бюджеті на 2015 рік затверджено кошти з урахуванням змін для надання матеріальної допомоги іванофранківцям, які брали участь у проведенні АТО, в сумі 1 млн 675 тис. грн. Особлива увага приділяється пораненим. Сума коштів визначається координаційним комітетом з урахуванням ступеня тяжкості поранення. Всього надано матеріальну допомогу 1076 учасникам АТО чи членам їх сімей, серед яких 67 поранених, на загальну суму 1 млн 453 тис. грн, пише КУРС з посиланням на прес-службу МВК.

До тимчасового реєстру учасників АТО та членів їх сімей внесено інформацію про 499 осіб. Станом на 9. 12. 2015 року зареєстровано: 21 інвалід війни (проводиться відшкодування пільг 100% з коштів державного бюджету), 699 учасників бойових дій (проводиться відшкодування пільг 75% з державного бюджету), 25 членів сімей загиблих в зоні АТО (проводиться відшкодування пільг 50% з коштів державного бюджету).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: