fbpx

Міський голова Галича латав дороги браконьєрським шутром із Дністра. ВІДЕО

Суспільство 14:01, 13.07, 2015

Минулого тижня під час рибоохоронного рейду рибінспектори виявили на березі Дністра поблизу Галича бригаду, що незаконно добувала піщано-гравійну суміш з русла ріки. Відповідну вказівку браконьєри отримали від міського голови Галича.

Про це інформує Івано-Франківськрибоохорона.

"Знову гравій беруть в прибережній захисній смузі річки, безпосередньо біля урізу води (для Дністра ширина прибережної захисної смуги становить 100-200 м). Незаконна діяльність на березі Дністра здійснювалась із використанням відповідної техніки: екскаватора "Hyundai" та вантажівок "Краз", "Маз", "Камаз". Місце вибрали досить "вдало": місцевий пляж, де часто відпочивають діти. Рівне місце перетворили на глибокі ями, горби", – повідомили держрибінспектори.

Як пояснили екскаваторник та водії вантажівок, добування гравію на березі Дністра здійснювалось за вказівкою міського голови для ремонту доріг в Галичі.

 

Міський голова Галича Орест Трачик, який невдовзі прибув на місце правопорушення, підтвердив це пояснення.

Як і попереднього разу, жодних погоджень таких робіт природоохоронними органами не було. 

Це вже вдруге цього року під час рибоохоронного рейду держрибінспектори виявили на березі Дністра поблизу Галича браконьєрське видобування шутру.

Читайте також: На Прикарпатті вантажівки масово вивозять піщано-гравійну суміш із річок. Заробіток екскаваторника на день становить близько шести тисяч гривень, а заробіток власника вантажівки — від 1200 гривень у день.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: