fbpx

Міський голова Коломиї пообіцяв звільнити всіх своїх заступників

Політика 18:46, 02.11, 2015

Чинний очільник Коломиї Ігор Слюзар отримав 25 жовтня шанс довести, що його передвиборні обіцянки пильно дбати про подальший розвиток міської інфраструктури, впливаючи таким чином на поліпшення добробуту коломийців, не залишаться тільки обіцянками, а реалізуються в конкретних справах.

Про загальне враження переможця виборів від кампанії, що минула, як і про перше враження від нового депутатського корпусу, він розповів в інтерв’ю "Дзеркалу Коломиї", повідомляють "Вікна".

"Якщо порівняти з виборчою кампанією 2010 року, коли я кандидував на міського голову, то жовтень 2015-го виявився в цьому плані чистішим, ніхто й ніщо не заважало виборцям віддати свої голоси за того кандидата, який, на їхню думку, володіє необхідними лідерськими якостями", – зазначив Ігор Слюзар.

За його словами, низьку явку на виборах спричинила зневіра багатьох людей у владі.

"Надто повільно просуваються реформи, ніхто не покараний за злочини проти Майдану, різко зросли тарифи на житлово-комунальні послуги… За таких умов на нас, орган місцевого самоврядування, лягає ще більший вантаж відповідальності. Бо якщо й ми тут, на місцях, не будемо достатньо ініціативні, не шукатимемо нових підходів до вирішення нагальних проблем життєдіяльності міста, розчарування виборців тільки поглиблюватиметься", – каже він.

Ігор Слюзар повідомив, що всі його заступники йдуть у відставку, у ратуші працюватиме нова команда. Утім, хто саме працюватиме у новій команді, міський голова наразі не каже.

Оновленою у Коломиї буде і міська рада: з 34 новообраних депутатів залишилося тільки 11 депутатів поки що чинного скликання. Решта 23 депутати  це нові люди, без досвіду депутатської діяльності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: