fbpx

Міський голова на робочій нараді агітував за кандидата від БПП "Солідарність" Ігоря Насалика. ВІДЕО

Політика 04:34, 14.11, 2015

Вчора, 13 листопада, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус зібрав на прощальну нараду підлеглих з усіх комунальних структур міста. Нарада відбувалася у залі для зібрань в адміністративному будинку, де розташована міська рада. Захід розпочався о 12.00.

Під час наради міський голова Віктор Анушкевичус дав можливість виступити перед присутніми кандидату на посаду міського голови Ігорю Насалику (Блок Петра Порошенка "Солідарність") та неодноразово у власному виступі згадував кандидата Насалика, якому нещодавно висловив публічну підтримку.

Пункт 3 статті 4 Закону України "Про місцеві вибори" гарантує рівне та неупереджене ставлення органів влади і їх службових та посадових осіб до кандидатів. Тому присутність кандидата на посаду міського голови на офіційному заході органу влади та надання кандидату можливості виступу під час заходу можна розцінювати як порушення гарантій рівності прав і можливостей участі у виборчому процесі для кандидатів.

Крім того, як повідомила ОПОРІ журналіст "Галки" Олександра Комарщук, Віктор Анушкевичус наголосив, що у день свого народження, 15 листопада, він не поїде в село, а піде голосувати і буде голосувати за Ігоря Степановича.

Згодом мер закликав підлеглих обов’язково прийти на вибори і зауважив: "Я вас закликаю, голосуйте, як хочете, але обов’язково прийдіть на вибори. А якщо хтось вагається, дослухайтесь до моєї думки. Я знаю, що я роблю й говорю. Я ще ніколи не помилявся. Ніколи!"

Потім, за словами журналістки, мер передав слово Ігореві Насалику, який спробував розвінчати негативні стереотипи щодо себе, зокрема, запевнив присутніх, що запроваджена ним у Калуші медицина є справді безкоштовною, а у разі обрання його міським головою Івано-Франківська він не буде "перетягувати" за собою працівників із Калуша.

 

ОПОРА нагадує, що, відповідно до п. 8 ч. 5 ст. 54 Закону України "Про місцеві вибори" агітацією вважаються не лише публічні заклики голосувати за або не голосувати за кандидата, але й публічні оцінки діяльності кандидата, а пунктом 3 ч. 1 ст. 60 ЗУ "Про місцеві вибори" забороняється участь у передвиборній агітації у робочий час посадовим особам органів влади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: