fbpx

Міський парк Калуша реконструюють на 1,2 млн гривень

Суспільство 11:15, 02.01, 2015

Кошти планують знайти в міському бюджеті. І таким чином завершити масштабну реконструкцію, яка пробуксовує з 2007 року.

На офіційному сайті міської ради Калуша оприлюднили проект рішення міськради "Зміни до програми "Розвиток культури міста Калуша на 2012-2015 роки". Відповідно, у розвиток міського парку культури і відпочинку імені Івана Франка планують вкласти 1,2 млн гривень. Усі кошти – з міського бюджету, повідомляють ВІКНА.

Згідно із проектом рішення, на обладнання дитячих майданчиків у міському парку планують витратити 120 тис. гривень. На ремонт "дитячих" атракціонів  100 тис. гривень. Ремонт ангару для човнів, причалу та оглядового містка, господарського корпусу та каси потягне із міського бюджету 140 тис. гривень.

Ремонт більярдної та придбання обладнання до неї  50 тис. гривень; ремонт огорожі, сходів та фонтану обійдеться у 155 тис. гривень, плюс утримання водойми  ще 20 тис. гривень. Придбання проектора та звукопідсилювальної апаратури, а також  обладнання зони відпочинку обійдеться у ще 50 тис. гривень.

Наступного року планують придбати і нові атракціони, на що хочуть передбачити 340 тис. гривень. Загалом у парк із міського бюджету планують вкласти 1,2 млн гривень.

Масштабна реконструкція міського парку Калуша розпочалася у 2007 році. Через рік проект пригальмував через нестачу коштів. Після того найбільші капіталовкладення у міський парк були у 2012 році, коли там відремонтували ланцюгову карусель і закупили надувний батут. У 2014 році у міському парку Калуша відкрили хатинку Миколая і перенесли з площі Героїв до парку святкування Нового року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: