fbpx

Місто поглядом продавця морозива: франківців запрошують подивитися людям в очі з посмішкою

Стиль життя 22:29, 02.08, 2017

Цікаву пропозицію зробила франківцям співвласниця мережі "23 ресторани" Аліна Токмиленко, яка днями сама продавала морозиво на "стометрівці".

Аліна Токмиленко звернулася до мешканців міста на своїй сторінці у фейсбуці з пропозицією спробувати подивитися на місто з незвичного ракурсу – поглядом продавця морозива.

"Декілька днів тому я продавала морозиво в "Delikacia". Зрозуміла, наскільки це інший ракурс міста, в якому я живу. Наприклад, якщо довго дивитись в очі людям і посміхатись, вони реагують абсолютно по-різному. Хтось питає, чи ми знайомі, хтось відвертається. І я подумала, що було б дуже круто, щоб ще більше людей подивилось на місто поглядом продавця морозива. Тому ми придумали таку собі забаву "Морозиво for FUN".

Все просто: вписуєш своє ім'я в графік і працюєш продавцем морозива. Всі, хто хочуть: фінансові директори, власники бізнесу, іноземні студенти, тренери з фітнесу, архітектори і лікарі. Головна умова – бажання подивитись на місто з іншого ракурсу. З нас  форма, 500 порцій морозива, 20 з яких ви можете подарувати",  написала Аліна.

За кілька годин охочих взяти участь у цій грі назбиралося понад два десятки. 

Зареєструватися можна тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: