fbpx

Місце Шлемка у Верховній Раді зайняв Валерій Дубіль

Суспільство 16:45, 09.06, 2015

Центральна виборча комісія визнала обраним і зареєструвала народного депутата України Валерія Дубіля.

Верховна Рада України постановою від 4 червня 2015 року, що надійшла до ЦВК 8 червня 2015 року, достроково припинила повноваження народного депутата України Дмитра Шлемка, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", у зв’язку з особистою заявою про складення ним депутатських повноважень, пише УНН з посиланням на прес-службу ЦВК.

Відтак, комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата України, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, Валерія Олександровича Дубіля, 1973 року народження. Він проживає в місті Чернігові, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", включений до виборчого списку політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" під №19.

Як повідомляв КУРС раніше, народний депутат від БПП Сергій Лещенко заявив, що за складанням повноважень франківського нардепа Дмитра Шлемка – інтриги на виборчому окрузі №205, де балотується "приватівець" Геннадій Корбан і кандидат від БПП Сергій Березенко.

 
 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: