fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Місцевим радам залишать "менінгіт", реальні повноваження будуть у префектів, – Юрій Романюк про децентралізацію

Місцевим радам залишать "менінгіт", реальні повноваження будуть у префектів, – Юрій Романюк про децентралізацію

Політика 16:26, 01.07, 2015

Депутат Івано-Франківської обласної ради Юрій Романюк вважає запропоновану центральною владою адміністративну реформу профанацією.

Юрій Романюк застерігає громади від ілюзій з приводу пропонованої урядом і президентом децентралізації. 

"Ви всі, напевно, повірили у блеф Порошенка-Гройсмана, що Конституційна реформа направлена на передачу місцевим органам влади всієї повноти повноважень? Так ось, не радуйтеся! Бо цього не буде!" – застерігає депутат. 

На його думку, нові обласні і районні ради не зможуть сформуватии дієві виконкоми. Всі реальні повноваження залишаться в президентської вертикалі  префектів і префектурах. 

"А ви запитаєтеся, а які тоді будуть повноваження в нових (старих) облвиконкомах та райвиконкомах? Скажу: лишень сама "мінінгітна" і проблемна частина належних лишень на папері радам сьогодні та відданих ОДА/РДА делегованих повноважень! Тобто утримання за рахунок місцевих доходів (бюджетів) освіти, медицини, дитячихі садочків та ясел, інтернатів, культури, бібліотек, клубів, доріг, комунального майна, інфраструктури, освітлення вулиць, комунікацій тощо…А всі решта повноваження далі залишатимуться у президентській вертикалі  виконавчому органі влади префектурах!"  наголошує обранець.

Як повідомляв КУРС, облрада не проголосувала за проект створення на Прикарпатті 61 територіальної громади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: