fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • MitOst-фестиваль: франківців запрошують на лекцію Мамуки Арешидзе "Досвід конфлікту Грузії й Абхазії та висновки для України"

MitOst-фестиваль: франківців запрошують на лекцію Мамуки Арешидзе "Досвід конфлікту Грузії й Абхазії та висновки для України"

Політика 13:36, 16.09, 2015

Лекція відбудеться 22 вересня в "Арена Центрі" по вул. Незалежності, 46 о 10.00 в рамках форуму "Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури".

Мамука Арешидзе – директор "Центру кавказьких стратегічних досліджень", засновник "Клубу вільних експертів", автор і ведучий програми "Палітра Кавказу" (Палітра-ТБ), докторант Грузинського технічного університету. 

Також Арешидзе є консультантом програм та проектів Євросоюзу і ООН: спільного проекту ЄС і ООН з розвитку у форматі COBREM "За громадянську гідність" (2013), проекту NDI з розробки законодавчої бази з питань соціально-економічного розвитку гірських регіонів Кавказу (2011), проекту ООН "Громадянський форум – за мир і розвиток, регіональний контекст – виклики та перспективи" (2011). Керівник проекту "Стамбульський процес" при міжнародному центрі з конфліктів та переговорів (ICCN). Автор низки публіцистичних робіт та документальних фільмів. Лауреат державних і міжнародних нагород з журналістики й конфліктології. 


Форум "Ukraine Lab: Візії для побудови миру і нова роль громадянського суспільства і культури" проходитиме з 21 по 24 вересня в Івано-Франківську в рамках 13-го міжнародного MitOst-фестивалю. Форуми "Ukraine Lab" організуються німецькою спілкою MitOst та українською неприбутковою організацією "Інша Освіта" в рамках проекту "Діалог заради змін" за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Реєстрація на лекцію з 9.30.

За додатковою інформацією звертайтеся до прес-координаторки MitOst-фестивалю в Івано-Франківську Світлани Ославської

svitla.ilchenko@gmail.com +38 068 855 40 58, +38 066 773 41 61

Довідка:

13-ий міжнародний MitOst-фестиваль триватиме з 23 по 27 вересня 2015 року в Івано-Франківську. Організатор – спілка MitOst, що підтримує культурний обмін, неформальну освіту та громадську активність в ЄС та сусідніх країнах.

http://mitostfestival.org/

http://mitost.org/

https://www.facebook.com/UkraineLab

https://www.facebook.com/inshaosvita

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: