fbpx

МІУК відбився в апеляційному суді від мешканців Шевченка, 7а, які скаржилися на неякісне прибирання

Суспільство 13:58, 10.03, 2017

Апеляційний суд за позовом КП "МІУК" скасував рішення суду першої інстанції у справі за позовом мешканців будинку на вул. Шевченка, 7а.

Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області 28 лютого 2017 року скасувала рішення Івано-Франківського міського суду та ухвалила нове рішення, за яким задовольнила апеляційну скаргу комунального підприємства "Муніципальна інвестиційна управляюча компанія" на позов мешканців Шевченка, 7а, пише Галка.

Як повідомляв КУРС, сім мешканців будинку по вулиці Шевченка, 7а у серпні 2016 року звернулися до суду з проханням зобов’язати МІУК перерахувати оплату за послуги з прибирання прибудинкової території за період з 1 січня до 1 липня 2016 р. та за прибирання під’їзду за період з 1 травня до 1 липня 2016 року.

У суді мешканці будинку стверджували, що неодноразово зверталися зі скаргами до МІУК щодо неналежного надання послуг. На підтвердження своїх слів позивачі надали копію акту-претензії та фотодокази.

Як встановила апеляційна інстанція, будинок 7а по вул. Шевченка згідно з рішенням міської ради було знято з балансу. Надання послуг МІУК припинив, як і нарахування за них. При цьому акт про ненадання послуг було складено мешканцями через кілька місяців після припинення договірних стосунків з утримання будинку. З огляду на це, а також з урахуванням порушення прав третьої особи – виконавця послуг "Сервіс-Сіті-ІФ", якого помилково не залучили до розгляду справи, апеляційна інстанція відхилила позов мешканців будинку.

Тим часом рішенням виконавчого комітету від 30 січня 2017 р. на конкурсній основі новим управителем згаданого будинку було визначено ТзОВ "Управляюча компанія Проф-Сервіс". За твердженням мешканців, на сьогодні вони досі не поінформовані про цей факт та наполягають на утриманні їхнього будинку КП "МІУК".

Ініціатором всіх скарг та позовів виступає один із мешканців цього будинку, колишній депутат міської ради від Партії Регіонів Сергій Благодир.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: