fbpx

Між працівниками та головою профкому Бурштинської ТЕС назріває конфлікт

Суспільство 14:59, 07.07, 2014

Сьогодні, 7 липня, близько 9.00 біля кабінету голови профкому Бурштинської ТЕС ПАТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО” Столяра І. В. зібрались працівники. Вони прийшли, щоб висловити свою незгоду із підписаними змінами та доповненнями до Колективного договору Товариства.

Про це повідомив депутат Галицької районної ради, провідний інженер станції Олег Кобель, пишуть Ліхтарі Галицькі.

"Всупереч волі працівників  Бурштинської ТЕС, заступником голови Ради голів профкомів відокремлених підрозділів ПАТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО”, головою профкому ДТЕК Бурштинської ТЕС Ігорем Столяром було підписано протокол засідання робочої групи з розробки доповнень, що вносяться до Колективного договору ПАТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО”, – інформував Олег Кобель.

За його словами, підписаний головою профкому протокол передбачає перехід з 01.07.2014 р. на прогресивну систему грейдів оплати праці та  урізання низки пільг, надбавок, соціальних виплат, та положень, що погіршує становище працівників.

Незгідні з такою ситуацією працівники станції вимагають від голови профкому негайного відкликання свого підпису під згаданим протоколом сьогодні до 16.00 год. та термінового скликання профспілкової конференції для розгляду вищезгаданих змін.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: