fbpx

Міжнародна виставка ковальського мистецтва розгорнута у Бастіоні. ФОТО

Суспільство 12:40, 08.05, 2016

В галереї "Арт на Мур" у Бастіоні в Івано-Франківську відкрили підсумкову виставку 15-го міжнародного фестивалю "Свято ковалів".

Власне, це дві виставки, пояснив організатор ковальського фестивалю, голова Спілки майстрів ковальсткого мистецтва України Сергій Полуботько. 

Цьогоріна експозиція об'єднала виставку власне 15 міжнародного фестивалю – "Орнаментальне мистецтво", на якій свою працю демонструють учасники фесту, іноземні і українські команди, а також п'яту виставку студентських робіт, яка традиційно проходить у межах фестивалю "Свято ковалів" – "Ковальське сузір'я". 

Студенти Івано-Франківського ВПУ та Львівського технікуму імені Труша, які під час фестивалю мали практикум та майстер-класи із відомим майстром з Нідерландів, гуру ковальства Хуубом Сенсеном, представили свої роботи з фесту.

Цікаво порівнювати з роботами майстрів.

Читайте також: Ювілейне "Свято ковалів" на завершення подарувало Франківську дві скульптури. 

Під час урочистого закриття свята і нагородження команд-учасниць Сергій Полуботько відзначив команду з Туреччини. За його словами, саме на "Святі ковалів" турецькі колеги почали робити скульптури. Одну з них  постмодерну за стилем і позитивну за духом та настроєм – представили на виставці в галереї "Арт на Мур". Вона так і називається  "Позитив".

"Думайте позитивно, живіть позитивно",  закликають нею ковалі. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: