fbpx

Мобілізація у Верховинському та Косівському районах виконана на 15%, – голова РДА

Суспільство 12:09, 06.02, 2015

4-ю хвилею мобілізації передбачалося відправити на навчання 55 військовозобов'язаних з Косівсько-Верховинського ОРВК.

На цей час на навчання в Десну Чернігівської області відправились 6 жителів Верховинського району та 16 – з Косівського району. 

Про це повідомив голова Верховинської РДА Ярослав Скуматчук.

За словами голови райдержадміністрації, у 2-х районах рівень мобілізованих становить 15%, що більше, ніж в цілому по області. 

Також голова РДА поінформував про те, що під час 1-3 хвилі мобілізації з району відправлено 54 військовослужбовці. На жаль, є один загиблий – Богдан Шлімкевич, 1 – який пропав безвісті та 5 поранених.

"З метою інформування громадян про ситуацію щодо мобілізації проводяться зустрічі з громадами за участю заступника обласного військового комісара, полковника Верановського. Зі своєї сторони районна державна адміністрація всіляко сприяє підтримці і матеріальному забезпеченню військових. Коли держава знаходиться в небезпеці, ми повинні всі стати на захист цілісності і незалежності", – зазначив голова райдержадміністрації.

На запитання, чи треба брати до війська депутатів різних рівнів, Ярослав Скуматчук наголосив, що кожен своїм прикладом повинен показати – і депутат, і сільський голова, на скільки він готовий захищати державу, незважаючи на займані посади.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: