fbpx

Молодий науковець з Франківська отримає грант від держави для проведення досліджень

Суспільство 12:52, 23.03, 2017

Кабінет міністрів України схвалив проект розпорядження Президента України, яке передбачає надання грантів 54 молодим українським вченим на загальну суму 3,540 мільйони гривень.

Кандидат технічних наук, доцент кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Володимир Богославець отримає грант на проведення дослідження "Вибір оптимальних рецептур бурових розчинів".
 
Відповідне розпорядження було подано МОН та проголосоване на засіданні Уряду 22 березня, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 

Гроші на ці гранти вже зарезервовано у Державному бюджеті України на 2017 рік. Для того, щоб ці кошти були надані молодим науковцям, залишився один крок – підписання відповідного розпорядження Президентом України.

На конкурс до Державного фонду фундаментальних досліджень у 2016 році на здобуття грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2017 рік було подано 152 заявки. Саме з них і обирали переможців.

Також нагадуємо, що для збільшення підтримки молодих учених МОН започаткувало Конкурс молодих учених, в межах якого було відібрано 79 проектів-переможців. Вперше молодим науковим колективам надали можливість самостійно здійснювати наукові дослідження і розробки. Цього року було збільшено суму фінансування конкурсу, яка загалом становитиме 28,4 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: