середа, 27 березня

Молодий прикарпатський науковець отримав президентський грант на дослідження у галузі лінгвістики

Учора Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження №105/2018-рп, згідно з яким 62-м молодим українським ученим призначено гранти Президента України на 2018 рік для підтримки наукових досліджень.
Олексій Воробець Олексій Воробець
У числі вчених – кандидат філологічних наук, докторант Державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника" Олексій Воробець. Грант науковець отримав для проведення дослідження "Семантичний синтаксис української мови: транслінгвістичний аспект".

Зазначимо, що гранти призначені відповідно до статті 1 Указу Президента України від 9 квітня 2002 року № 315 "Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених" (зі змінами, внесеними Указом від 16 травня 2008 року № 444) та Указу Президента України від 24 грудня 2002 року № 1210 "Про Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених".

Довідково:

Воробець Олексій Дмитрович – кандидат філологічних наук, викладач. 

У 2008 р. закінчив польське відділення Інституту філології ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", здобувши кваліфікацію "філолог, викладач польської мови та літератури, української мови та літератури".

З 2008 по 2011 р. навчався в аспірантурі з відривом від виробництва на кафедрі загального і германського мовознавства ДВНЗ "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника". У 2012 році захистив кандидатську дисертацію і здобув науковий ступінь кандидата філологічних наук зі спеціальності "Українська мова".

У 2012 році став помічником ректора Прикарпатського університету.

З вересня 2013 р. – викладач кафедри філології та методики початкової освіти. Член редакційної колегії наукового збірника Studia Ucrainica Varsoviensia (кафедра україністики, Варшавський університет, Республіка Польща).

КОМЕНТУВАТИ