fbpx

МОН рекомендує учням шостих класів вчитися за електронними підручниками

Суспільство 10:08, 03.09, 2014

Міністерство освіти і науки надало рекомендації щодо забезпечення навчального-виховного процесу у шостих класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2014-2015 навчальному році. Відповідний лист отримали місцеві органи управління освіти та загальноосвітні навчальні заклади.

Рекомендації підготовлені у зв’язку із запровадженням нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, що передбачає перехід на навчання за новими програмами і підручниками, повідомляє Osvita.ua.

В освітньому відомстві зазначають, що обмежене державне фінансування програми видання підручників не дало змоги стовідсотково забезпечити учнів 6-го класу загальноосвітніх навчальних закладів новими підручниками до початку навчального року.
В умовах відсутності підручників для організації навчально-виховного процесу у 6-му класі у Міністерстві освіти пропонують використати підручники минулих років видання та електронні версії нових підручників, що розміщені на сайтах видавництв та спеціально створеному репозитарії цифрового навчального контенту.

Як писав КУРС, учні шостих класів в Івано-Франківську не мають підручників. Міносвіти не випустило підручники попереднього зразка через численні помилки. З 52 назв підручників на сьогодні надруковано лише 21 назву.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: