fbpx

МОН закликає вступників перевірити статус поданих заяв та коректність відображених у них даних

Суспільство 18:50, 24.07, 2017

Вступники зареєстрували майже 155 тисяч особистих електронних кабінетів – таку інформацію станом на ранок 24 липня надає ДП "Інфоресурс".

Через ці кабінети вступники подали 921 тис. 742 електронні заяви. Загалом же на всі освітньо-кваліфікаційні рівні (молодший спеціаліст, бакалавр, магістр) уже подано 1 456 767 заяв від 444 736 вступників.

Міносвіти нагадує, що реєстрація електронних кабінетів завершується 25 липня о 18.00, а подання заяв – 26 липня о 18.00. Упродовж цього часу вступникам необхідно перевірити в електронних кабінетах статус поданих заяв та коректність відображених у них даних. Відтепер це можна зробити й у смартфонах та планшетах за допомогою мобільного додатку ЄДЕБО "Особистий електронний кабінет вступника" – цей сервіс доступний з 22 липня.

У разі виявлення некоректних даних вступникам необхідно оперативно написати про це на скриньку [email protected], вказавши повністю ПІБ, номер сертифіката ЗНО, серію і номер атестата, стислий опис проблеми, контактний телефон, а також за можливості додати знімки екрану (скріншот).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: