Дорожники ТОВ ПБС продовжують поточний середній ремонт на км 33 дороги державного значення Н-10 "Стрий – Мамалига" в селі Княжолука Долинського району. Тут тривають підготовчі роботи до влаштування асфальтобетонного покриття – провели регенерацію старого дорожнього одягу, укріпили основу.
Автодорожники здійснюють також поточний дрібний ремонт на аварійно-небезпечних ділянках автодоріг. ПБС працює на автошляху Т-14-17 "Куровичі – Рогатин" та Т-09-05 "Делятин – Раківчик".
Івано-Франківське ДЕУ ДП "Івано-Франківський облавтодор" – на км 107 – 105 дороги Р-20 Снятин – Тязів, біля сіл Тязів та Сілець Тисменицького району.
Філія "Рогатинська ДЕД" ДП "Івано-Франківський облавтодор" розпочала поточний дрібний ремонт дороги М-12 Стрий – Знам’янка. Роботи ведуться в межах Рогатинського району.
Тривають роботи з догляду за узбіччями та мостами. На км 118+823 дороги Н-10 "Стрий – Мамалига" біля села Марківці Тисменицького району. Обстежують міст у селі Ланчин на 12+692 км дороги Т-09-05 "Делятин – Раківчик". Там передбачені роботи з берегоукріплення та розчистки підмостового русла.
Філія "МЕД" ДП "Івано-Франківський облавтодор" проводить ремонт мостів на дорозі Р-24 "Татарів – Кам’янець-Подільський" в селах Ільці та Буковець.
Ремонтують залізобетонне бар’єрне огородження шляхопроводу через залізничну дорогу у селі Задністрянськ Галицького району, на км 358+417 дороги Н-09 "Мукачеве – Львів".
Усі роботи ведуться під контролем фахівців Служби автодоріг в області, яка контролює дотримання технологічних вимог. Використані матеріали перевіряють у лабораторії з контролю якості виробництва САД, повідомили на сайті відомства.
Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!