середа, 19 грудня

Муніципали і патрульні спіймали біля "Бастіону" школярів з алкоголем і легкими наркотиками

Минулої п’ятниці Муніципальна варта спільно із працівниками патрульної поліції, ювенальної превенції та міськвиконкому провели рейд поблизу "Бастіону".
Фото ілюстративне. Фото ілюстративне.

Спіймали близько півтора десятка осіб  здебільшого школярів віком 14-16 років, повідомили КУРСу в патрульній поліції та ювенальній превенції. Виявили алкоголь, цигарки, насвай – азіатський легкий наркотик, залишки від таблеток. Керівник Муніципальної варти Богдан Кухарук на оперативній нараді в міського голови заявив про майже 80 дітей, яких застали на "Бастіоні" з алкоголем і наркотиками.

"Масовість даної акції вразила нас. Хоча 80 осіб – це не межа. За словами працівників "Бастіону", інколи їх буває більше сотні", – сказав Кухарук. 

"Це проблема. Це означає, що наша правоохоронна система не працює. Я не вірю, що не можа навести з цим порядок. Завжди можна знайти того, хто збуває це дітям", – зауважив міський голова Руслан Марцінків.

Заступник міського голови Олексій Кайда додав, що це результати реформ поліції під проводом міністра. Марцінків порадив надіслати батькам цих дітей "листи щастя".

У ювенальній превенції КУРСу повідомили, що наразі проводять перевірку стосовно 8 дітей.

Прес-служба патрульної поліції додала, що в зону уваги потрапили 15 дітей, двоє із них – із запахом алкоголю. Цих дівчат передали батькам. 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter - лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

КОМЕНТУВАТИ