fbpx

Музей чи розважальний центр – франківчан опитали, яким вони хочуть бачити Палац Потоцьких

Суспільство 14:19, 12.11, 2015

Мешканці Івано-Франківська вважають, що Палац Потоцьких потрібно відновити саме зараз, та відповіли студентам-соціологам, яким саме вони хочуть його бачити.

Результати опитування повідомила доцент кафедри філософії та соціології Прикарпатського університету Ірина Кучера під час міжнародного воркшопу "Палац Потоцьких – простір і час", який проходить у Музеї мистецтв Прикарпаття в Івано-Франківську.

Так, переважна частина опитуваних – 60%  вважають, що реставрація архітектурної пам'ятки потрібна саме зараз, і лише 1% опитуваних  що ні. На думку більшості опитуваних  72%, відновлення палацу сприятиме туризму в місті, 15% гадають, що це також сприятиме франківській артдіяльності, 8% респондентів хочуть відновити Палац Потоцьких, бо таким чином отримають робочі місця, й лише 1% опитуваних вважає, що ця реставрація не матиме жодного значення.

Більше половини учасників опитування  52%  вважають, що Палац Потоцьких після реставрації мав би бути музеєм. За мистецький центр проголосувало 34,3% опитаних, за паркову зону та екоцентр  7,6%.

Решта на місці архітектурної пам'ятки хотіла б торговельний або розважальний центр. Всього в опитуванні взяли участь 378 респондентів, думку яких соціологи дізнавалися особисто та в соцмережах.

Юлія Ільченко

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: