fbpx

Музей ковальства в Івано-Франківську поєднуватиме старовинні і сучасні вироби майстрів

Культура 14:21, 27.01, 2015

За сприяння Євросоюзу в Івано-Франківську виконується проект з підтримки ковальства як старовинного ремесла і водночас підтримки підприємництва у цій сфері, створення нових робочих місць.

У рамках цього проекту планується створення в обласному центрі Прикарпаття Музею ковальства, повідомляє КУРС із посиланням на Івано-Франківську ОДТРК "Карпати".

Голова громадської організації “Свято ковалів”, керівник ковальської фабрики "АРМА" Сергій Полуботько розповів, що попередньо планується, що у музеї поєднуватимуться старовинні ковані речі, що були колись у Станиславові, і сучасні вироби майстрів. Тим більше, що називатиметься він Музеєм сучасного ковальства.

"Поки що в нас в майстерні збираються експонати, які залишаються після Свята ковалів, – нам привозять і дарують чи ми купуємо. Це буде вже основою композиції для Музею сучасного ковальства… Може, вже з 2015 року щось заекспонувати і таким чином відкрити його (Музей – КУРС), а потім колекцію розширювати і так далі",  розповідає Сергій Полуботько.

Ідею створення Музею ковальства підтримує міська влада. Тим більше, що маємо гарні традиції проведення Свята ковалів, а подаровані його учасниками ковані експозиції стали окрасою вулиць і площ міста. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: