fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Музей мистецтв Прикарпаття представив серію офортів Михайла Завального

Музей мистецтв Прикарпаття представив серію офортів Михайла Завального

09:46, 25.07, 2014

Музей мистецтв Прикарпаття відкрив виставку графічних робіт столичного художника Михайла Завального.

"Представлено близько 20 робіт Михайла Завального, виконаних у техніці офорту. Це щось нагадує сни, бо роботи фантастичні і багатосюжетні", – зазначив КУРСу заступник директора Музею мистецтв Прикарпаття Михайло Тимчук.
Відомо, що молодий художник Михайло Завальний багато подорожує. Понад усе захоплюється культурою Індії. Туди їде тільки-но починаються морози в Україні. Лише з потеплінням, кажуть, повертається. Молодий художник обожнює пленери. Переконаний, що "тут і зараз малювати просто".
Розглядати графіку Михайла Завального, кажуть фахівці, досить цікаво. Його улюблені теми – ігри дорослих і велика політика. Техніка досить складна. Офорт потребує точних ліній та бездоганної композиції.
Більшість робіт Михайла Завального можна взяти за ілюстрацію до фантастики. Вони настільки ж оригінальні, як і сам автор. У своїх 28 років художник – активний учасник українських та міжнародних виставок, займається йогою та дає чудові майстер-класи. Очікують, що своєю майстерністю Завальний поділиться і в Івано-Франківську, після закриття персональної виставки. Її планують згорнути на початку вересня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: