fbpx

МВФ оцінив потреби України на війну в 2015 році в 19 млрд доларів

Економіка 07:21, 03.09, 2014

Якщо бої найближчими місяцями вщухнуть, Україні вистачить нинішнього фінансування в 17 мільярдів доларів. Якщо ні, країна потребуватиме ще 19 мільярдів.

Міжнародний валютний фонд прогнозує, що Україна потребуватиме нового, значно розширеного плану фінансової допомоги, якщо бої з проросійськими сепаратистами на сході країни затягнуться до наступного року, передає Дзеркало тижня.

Тільки покриття браку резервів центрального банку в разі продовження боїв може вимагати надання ще 19 мільярдів доларів до кінця наступного року, мовиться в новому звіті фонду.

Якщо ж бої найближчими місяцями вщухнуть, Україні вистачить нинішнього фінансування на загальну суму в 17 мільярдів доларів, яке МВФ схвалив у березні, заявили в фонді.

Наприкінці минулого тижня Міжнародний валютний фонд підтвердив, що Київ наразі виконує більшість умов надання нинішньої позики, що дає можливість надати черговий транш в 1,7 мільярда доларів. Наступний транш, приблизно у 2,7 мільярда доларів, може надійти в середині грудня, якщо Київ виконає його умови, заявили тоді у фонді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: