fbpx

"Ми тепер не Герої Майдану, ми тепер не учасники війни, а – підозрювані злочинці", – Василь Абрамів

Політика 14:40, 20.02, 2016

Один з засновників "Народного руху Дмитра Яроша", колишній очільник прикарпатського "Правого сектору" Василь Абрамів закликав владу спам'ятатися і припинити переслідувати патріотів.

"Бо козацький дух в наших тілах ще живе і ми готові дати по зубах всім, хто хоче посягати на долю і волю нашого народу", – заявив Василь Абрамів на поминальному віче за Героями Небесної Сотні.

Він пригадав події "чистого четверга" 2015 року. Тоді активісти "Правого сектору" силоміць виволокли з кабінету тодішнього начальника управління юстиції в Івано-Франківській області Василя Кавацюка і вкинули до сміттєвого контейнера.

За  "смітникову" люстрацію зятя Яроша Василя Абраміва та інших активістів "Правого сектору" оголосили у розшук.

"Ще у 2015 році, вже півроку після ухвалення закону "Про очищення влади" в Івано-Франківській області продовжували сидіти чиновники. Ми, учасники Революції гідності, учасники війни на Сході, не можемо на це дивитися, адже всі знають, що це плювок в душу кожного українця, плювання на звитягу Небесної Сотні і топтання нашої слави, – заявив Абрамів. – Ми прийшли його (Кавацюка – КУРС) попросити, щоб він забирався. Але ми бачимо, що кругова порука цієї влади почала його сильно захищати. Тепер більш як через рік нас оголошують в розшук. Ми тепер не Герої Майдану, ми тепер не учасники війни, а підозрювані злочинці, які стояли за очищення нашої влади, за зміни в нашій державі".

Василь Абрамів також заявив, що не був учасником Помаранчевої революції. Тому не мав тодішнього постреволюційного розчарування. Однак під час Революції гідності зробив усе для перемоги українського народу.

Нагадаємо, у травні минулого року центральне керівництво "Правого сектору" усунуло Василя Абраміва з посади керівника обласного осередку. Нещодавно Абрамів презентував на Прикарпатті нову громадську організацію "Національний рух Дмитра Яроша". 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: