fbpx

Михайло Саакашвілі заявив про свій можливий арешт

Політика 16:41, 30.11, 2017

Лідер партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Михайло Саакашвілі заявив, що Порошенко дав розпорядження заарештувати його перед мирною акцією 3 грудня на підтримку прийняття закону про імпічмент президента. Саакашвілі закликає людей не боятись, виходити на акцію та боротись за краще майбутнє України, а у разі його арешту – блокувати СБУ, прокуратури та місцеві органи влади.

Про це Михайло Саакашвілі заявив вчора під час прес-конференції, повідомляє прес-служба партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Михайла Саакашвілі.

Лідер РНС відзначив, що курс, якому президент Порошенко слідує останнім часом, свідчить про знищення опозиції та намагання позбутись Саакашвілі.

"Якщо Порошенко буде слідувати своїм планом, це може бути моя остання прес-конференція. Спочатку вони видворили з України наближених до мене людей з грузинським паспортом, побили мого водія, щоб забрати в нього мої документи, в тому числі кредитні картки, порушили кримінальні справи проти людей, які допомагали мені повернутися в Україну після незаконного позбавлення мене громадянства. Вони підкидають в газети про імпічмент порошок і звинувачують нас в цьому",  зазначив Саакашвілі.

За словами Саакашвілі, сьогодні йому стало відомо, що Порошенко дав розпорядження його заарештувати.

"Порошенко перейшов межу і дав розпорядження мене заарештувати за спробу начебто державного перевороту і за видумані проти мене справи за час мого перебування в Одесі. Це розпорядження він дав Луценку, і вони мають мене арештувати впродовж 3 днів ще до акції 3 грудня, щоб не дозволити її провести. Вони підняли неіснуючі справи проти мене в часи моєї роботи в Одеській ОДА. Вони затребували зразки мого голосу з метою сфальсифікувати мою розмову чи якісь переговори, вони хочуть залякати людей і до 3 грудня мене посадити",  заявив Саакашвілі.

Михайло Саакашвілі закликав українців не боятись, виходити на акцію 3 грудня, а у разу його арешту – мирними пікетами блокувати державні адміністрації, СБУ та прокуратури.

"Звертаюсь до людей, які беруть участь в акції 3 грудня. Ми не збираємось робити перевороти, ми хочемо перевороту свідомості, влада не повинна красти, якщо краде – має відповідати за це, і будь-який президент повинен нести відповідальність. Такі закони діють у всьому світі, щоб не було безпорядку. Звертаюсь до людей: у випадку мого арешту не боятись, а мирним пікетом блокувати адміністрації, приміщення СБУ, прокуратури. Ви маєте прийти на марш 3 грудня, це ваш марш, а не марш Саакашвілі, марш за майбутнє України. Це ВАШ шанс",  звернувся до українців Саакашвілі.

"Хочу попередити, що за фальсифікацію і підтасовку фактів проти мене вони нестимуть відповідальність. Кучмізм в Україні закінчився, Україна не Росія, і методи Путіна тут не пройдуть, український народ цього не дозволить. Звинувачувати людей, які борються за майбутнє України, може тільки ворог. І чи з СІЗО, чи з Грузії я буду продовжувати боротись за краще майбутнє України. Я приїхав сюди, бо коли Україна стійкає кров’ю, люди голодні, а купка нахабних бариг тільки наживається, я б не міг бути десь інше",  заявив Саакашвілі.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: