fbpx

Микола Палійчук: "Державою керувати повинні професіонали, а не випадкові політики"

Політика 15:30, 31.10, 2018

Прийшла до влади партія – і ставлять на керівні посади своїх людей. Ті управлінці, які ніколи не працювали на місцях, бюджет ефективно не використовуватимуть. Цю ситуацію легко виправити. Я готовий це зробити безкоштовно. Дайте мені кілька місяців, двох-трьох нормальних людей, напишемо програму бюджету, яка ефективно працюватиме ще багато років. Але державі не вигідно, коли в регіоні є господар, все робить добре, звітує перед людьми, має повагу. Треба, щоб не вистачало коштів, щоб їхав просив у область чи до Києва. На жаль, районні та обласні адміністрації – це представники однієї політичної партії – БПП. 99% – партійні обкоми. Щоправда, колись були комуністи, а тепер БПП.

Про це керівник фракції "УКРОП", голова комісії з питань бюджету, фінансів та податків Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук сказав у ефірі програми "Актуальне інтерв’ю" на ОТБ "Галичина".

Говорили у студії і про підняття цін на газ, яке днями затвердив уряд Гройсмана.

"Ми купуємо газ за 200-250 доларів. А продаємо населенню вдвічі дорожче – за 10-12 тисяч гривень. МВФ не вимагає підняття ціни на газ, про що каже влада. МВФ ставить вимогу збалансувати бюджет. Натомість НАК "Нафтогаз" виплачує своїм працівникам премії у розмірі 40 мільйонів доларів. Нам ціну на газ підняли не на 23%. Насправді у постанові, опублікованій на сайті, є кількаразове підвищення, в загальному більше як на 70 %",  сказав Микола Палійчук.

На думку укропівця, до влади повинні прийти професійні менеджери, які здатні ефективно вирішувати проблеми. І у суспільстві є величезний запит на нові обличчя. Це чітко видно під час президентських праймеріз "Українського об’єднання патріотів", які відбулись уже в 14 областях нашої країни. На черзі – ще 10 регіонів.

"Якщо взяти топ-5 рейтингу президентських перегонів, то все це старі обличчя. Вони були і при владі, і в опозиції. Чи люди задоволені їхньою роботою? Ні. Ті, що визначились із фаворитом та їх підтримують, – це всього 30%. Решту 70% шукають альтернативу. Тому на праймеріз УКРОПу приходять тисячі людей. Західна Україна знає роботу Олександра Шевченка, тут були переповнені зали. Але такі ж і на Сході: Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Кропивницький та багато інших. Люди хочуть змін і нормального успішного Президента, який має досвід реалізації якісних проектів",  зауважив Микола Палійчук.

На думку укропівця, нині чинна влада робить усе, аби довести українців до зубожіння. І тільки створює видимість змін і реформ.

"Я помітив, що в усіх українських містах нині є дві особливості – багато "євроблях" і бігбордів Порошенка. Таке тотальне засилля президентської реклами коштує десятки мільйонів гривень. От якби місяць ці борди не повисіли – вже на кілька областей можна закрити борги із заробітної плати освітянам і медикам. А про успіхи і досягнення має свідчити зроблена робота, а не зовнішня реклама",  зазначив укропівець.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: