fbpx

Микола Палійчук зустрівся з активістами Рогатинського району

Політика 15:48, 10.10, 2015

Керівник обласної організації політичної партії “Українське об'єднання патріотів – УКРОП” Микола Палійчук зустрівся з активістами Рогатинського району – кандидатами до місцевих рад.

Це люди, які мають досвід роботи в різних галузях, які вже зробили чимало і готові зробити ще більше. Прагнучи системних змін, вони готові демонструвати нову якість політики.

“Цінність нашої партії, – зауважив Микола Палійчук, – це люди. 95% наших кандидатів  безпартійні. Більше того, ми не ставимо перед ними вимог вступати у партію. І варто сьогодні розуміти, що на виборах прикарпатці голосуватимуть не за лідерів, що в Києві, а за кожного з нас. І тільки від цього залежить результа”. 

Обласну організацію УКРОПу Микола Палійчук називає дуже демократичною політичною силою: “Люди на місцях приймають рішення, а ми допомагаємо їх реалізовувати  такий наш принцип роботи”. УКРОП  це не лідерська партія: щороку в районах, в області і в Україні загалом у політсилі обиратимуть нового очільника.

За два місяці, каже Микола Палійчук, вдалося сформувати потужні команди в районах: це люди з досвідом, активісти, волонтери, військові  тож є з ким працювати.

Цікаво, що місцеві “укропи” мають намір підписувати угоди між собою. Це значить, що ті кандидати, яких оберуть в ради, братимуть на себе зобов’язання відстоювати в органах місцевого самоврядування ініціативи тих кандидатів, котрим не поталанить пройти.

“Це принципи нашої роботи  злагоджена командна. І дієвий спосіб зробити більше для нашого виборця – громади”,  каже Микола Палійчук.

Прикарпатські “укропи” вкотре наголошують на тому, що вони ніяким чином не працюватимуть з регіоналами та їхніми сателітами, з людьми з кримінальним минулим і т. д. 

Щодо співпраці з іншими політичними силами в радах  час покаже, щодо передвиборчих перегонів, то очільник обласного УКРОПу висловлюється чітко:

“Ми не чіпаємо нікого, доки не чіпають нас. Ми за чесні вибори! Я дозволив собі говорити про партію влади БПП “Солідарність”, але тільки тому, що вони відверто порушують законодавство. Це неприпустимо, коли влада починає вибори з обману. А потім з’ясовується, що в законодавстві є декларативна та імперативна норми: декларативну можна не виконувати, імперативна  обов’язкова до виконання. І найцікавіше те, що різницю між ними встановлює наш “недолюстрований” суд”.

Після виборів обласний УКРОП не ставить перед собою завдання отримати посади при владі, а досягти насамперед системних змін. Політики сповідують 5 принципів і готові їх запроваджувати: раціональне, прозоре використання бюджетних коштів, мінімальні податки для малого бізнесу, залучення іноземних інвестицій, очищення влади від людей режиму Януковича, а також безпека мешканців краю.

Політична реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: