fbpx

Минулого року на Прикарпатті виявили 2,3 тисячі нелегальних працівників

Економіка 09:29, 22.02, 2016

Торік органи Пенсійного фонду України в області забезпечили своєчасне та в повному обсязі фінансування на виплату пенсій майже 367 тис. громадян.

Середній розмір пенсії становить 1537 грн., що на 8,5% більше порівняно з 2014 роком. Про це йшлося на розширеній нараді за участю заступника Голови правління Пенсійного фонду України Владислава Машкіна, на якій розглянуто підсумки роботи головного управління Пенсійного фонду України в області в 2015 році та визначено завдання на 2016 рік, інформує прес-служба ІФ ОДА.

У складній економічній ситуації, коли в області спостерігається тенденція до скорочення працюючих застрахованих осіб, органи Фонду особливу увагу приділяють легалізації зайнятості та заробітної плати. У співпраці з фіскальними органами торік в області виявлено понад 2,3 тис. нелегальних працівників. Їх легалізація дозволила залучити до бюджету Пенсійного фонду єдиного внеску на суму більш як мільйон гривень на місяць.

Загалом до бюджету Пенсійного фонду України за 2015 рік надійшло майже 3,4 млрд. грн., що на 335,6 млн. грн. більше, ніж у 2014 році. Також досягнуто скорочення заборгованості за страховими внесками на 16%.

Проблемою в роботі органів Пенсійного фонду України в області залишається значний борг підприємств-банкрутів, який сягає 78% від загальної заборгованості до бюджету Фонду, в основному з відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: