fbpx

На 43-му році життя помер відомий актор родом з Івано-Франківська Віталій Лінецький

Суспільство 09:34, 19.07, 2014

На 43-му році життя помер український актор театру і кіно Віталій Лінецький. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомили його друзі та колеги по театру.

Віталій Лінецький зіграв яскравих героїв другого плану в останніх українських фільмах, які виходили у прокат – “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” режисера Михайла Іллєнка та “Звична справа” Валентина Васяновича.

Він також знімався у багатьох фільмах Олександра Шапіро.

Крім того, Віталій Лінецький грав на сцені Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра.

Однією з останніх його робіт стала роль майора КДБ у фільмі "Незламна" Сергія Мокрицького (прем’єра картини намічена на березень 2015-го), пишуть "Вікна".

Багато років був одружений на актрисі театру "Браво" Наталії Попович, але кілька років тому розлучився. У Віталія залишився син Максим 1991 року народження.

Віталій Лінецький народився 16 листопада 1971 року в Івано-Франківську, Заслужений артист України, двічі лауреат професійної театральної премії "Київська пектораль": у номінації "найкраще виконання чоловічої ролі" за роль у виставі "Трохи вина…або 70 обертів" і у тій ж номінації за роль Єгора Петровича Войницького у виставі "26 кімнат" (2006).

Закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого. Працював актором в Івано-Франківському музично-драматичному театрі імені Івана Франка і в Київському театрі юного глядача. З 1995 року – актор Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. З 1992 року знімався в кіно. Глядачам найбільше відомий за ролями у серіалі "День народження Буржуя" (2000), фільмах "Украдене щастя" (2005), "Ілюзія страху" (2008), "Delirium" (2011), "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" (2011), "Звичайна справа" (2013).

І критики, і глядачі не раз називали Лінецького одним із найкращих українських акторів сьогодення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: