fbpx

На бензопили і кувалди, сокири і цвяхи будівничим фортифікаційних споруд на Донеччині "скинулися" бюджетники Калуша

Суспільство 17:59, 09.06, 2015

Завтра восьмеро калушан — працівників комунальних підприємств — вирушить до міста Костянтинівка Донецької області, де будуватимуть фортифікаційні споруди. Відрядження триватиме два тижні. Будівельникам потрібні інструменти та обмундирування. Гроші на це збирають по всіх бюджетних і комунальних установах Калуша.

Нині на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради йшлося про формування та відправку мобільної будівельної групи для будівництва фортифікаційних споруд до міста Костянтинівка Донецької області. До складу групи увійшли представники комунальних підприємств міста – всього вісім чоловік. Відрядження триватиме упродовж двох тижнів  з 10 до 24 червня, інформують Вікна.

Попередньо, повідомила керуюча справами виконавчого комітету Калуської міської ради Наталія Табачук, питання уже обговорили у колективах комунальних підприємств.

Мобільну бригаду мають забезпечити наметами, кариматами, спальними мішками та будівельним інвентарем. Щодо останнього, то нині на його придбання збирали кошти серед бюджетних та комунальних підприємств міста.

Згідно із листом від 8 червня за підписом першого заступника голови ОДА Сергія Басараба, бригада має бути забезпечена їжею, посудом, наметами, спальними комплектами, а також  будівельним інвентарем. Його цілий перелік: потрібно по дві бензопили, ломи, кувалди. Лопати  кожному працівнику, 100 кг цвяхів, сокири та молотки.

В ОДА також просять передбачити механізм стимулювання та матеріального заохочення членів бригади.

За словами Наталії Табачук, тільки пального для відправки та повернення бригади потрібно 2500 літрів. Загальний кошторис на момент завершення виконкому ще не рахували. Однак усім бюджетникам роздали рахунки благодійного фонду "Здоров’я Прикарпаття", куди можна перерахувати кошти для допомоги в обмундируванні мобільної бригади.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: